KONST / Litografier / Färglitografi 14003195
nr 1400 3195
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 274/280. Motivet: 34x25cm, yttermått inklusive ram: 58x47cm
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 31 maj 2021
kl 18:26:53
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
400 kr
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg